התקשרו עכשיו: 04-625-8093

בליסטר נקי

בבליסטר נקימשתמשים בתחום הרפואה

אריזות בליסטר נקי  –   רק שתהיו טריים!

הילד שוב חזר מבית הספר כשהתיק מדיף ריח של סנדוויץ מזיע? מוצרי הקוסמטיקה שוב התפזרו בתוך התיק אחרי יום שלם של ריצות? הפיקניק שלכם נראה עייף אחרי נסיעה ארוכה?
בליסטר מבית היוצר של קלין פאק
מזמינה אתכם להכיר את הדבר הבא בתחום טריות המזון והנוחות השונים.
אריזות הטריות בליסטר נקי מתוכננות באופן טכנולוגי חדשני, מורכבות משתי שכבות של חומרים ומאפשרות סגירה הרמטית ואטומה לחלוטין מפני נזילה וריח, באמצעות כפתורים או נעילה היקפית.

"למה אתה משאיר את הסנדוויץ' בתיק??"
 שוב הוא/היא חזר/ה מבית הספר עם ריח מוזר מהתיק? שוב גילית את הסנדוויץ' שהכנת לו בבוקר עמור בתחתית התיק כאשר הוא מדיף ריח שרחוק להיות ריח של כריך עם שוקולד/גבינה? עם בליסטר את יכולה לשכוח מזה, האריזות החזקות של בליסטר ימנעו את המקרים הללו במאה אחוז.  אז גם אם השובב הצעיר או המתבגר/ת חסר/ת התיאבון שכח/ה את ארוחת העשר בתיק למשך שעות שלמות, השפעת הריח והלכלוך תהיה ממך והלאה.

כמה פעמים קרה לכם, שאתם עצמכם השארתם את קופסת האוכל שלקחת לעבודה בתוך התיק? והריח? לא הכי סימפטי, בלשון המעטה… באמצעות השקיות הדו שכבתיות של בליסטר עם הנעילה ההרמטית אתם יכולים לשכוח מזה. זה פשוט נוח, שומר על טריות  המזון  גם אחרי שעות מרובות מחוץ למקרר.

האיפור נשאר במקום
אנחנו הנשים, חייבות להיות מסודרות ומאורגנות בכל עת, אבל מה לעשות שמריצה אל העבודה, חזרה לסופר, ריצה אל הגן/בית הספר/ החוגים של הילד עושות את פעולתן? שוב פתחת את התיק וגילית את האודם והצלליות בערבוביה? קרם הידיים נשפך החוצה למרות שתי השקיות שהכנסת אותו אליו? נא להכיר את שומר האיפור החדש שלך! אריזות האיכות האטומות לנוזלים של בליסטר מאפשרות למוצרי האיפור שלך לנשום אבל להישאר אך ורק בשקית גם במקרים של נזילות בלתי צפויות.

בלי(לכלוך)סטר- לא יוצאים לפיקניק בלי בליסטר

מתכננים פיקניק, טיול מחנאות או סתם טיול בפארק המים עם הילדים? חוששים שהתיק שלכם יהפוך לערבוביה בלתי נעימה של מזון ומשקה? שקיות ואריזות בליסטר, מאפשרות לכם לשמור על כל דבר במקומו, בטריות והניקיון האופטימאליים. כעת היציאה עם הילדים והמשפחה לחיק הטבע ו/או סתם אל מחוץ לבית יכולה להיות נקייה בדיוק כמו שאתם אוהבים ללא מאמץ- שקיות בליסטר שומרות עליכם מפני מפגעי בקבוקי המים, הכריכים ומקדמי ההגנה, אשר כפי שכולנו יודעים נוטים להישפך ולהתערבב אחד בשני בדיוק ברגעים הכי לא מתאימים.

זקוקים לפתרונות אריזה איכותיים עבור פיקניקים, מוצרי איפור, מזון, משקאות ועוד? אל תצאו מהבית ללא אריזות בליסטר נקי המענה שלכם לאריזה איכותית כאשר אתם בדרכים. לא משנה לאן תלכו העיקר שתהיו טריים!

להזמנות ומידע נוסף אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר או להשאיר פרטים, למגיעים מאתר האינטרנט מחיר מיוחדים על כלל סוגי האריזות!

רוצים לדעת עוד ?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי