התקשרו עכשיו: 04-625-8093

שרותי ולידציה

ולידציה היא חלק בלתי נפרד מתעשיית המכשור הרפואי. לכן, לחומרי הגלם המיועדים לאריזות רפואיות ספציפיות, המיוצרות בחדר נקי יש אישורי תקן הן של ה- F.D.A (רשות המזון והתרופות האמריקאית) וכן של ה- E.E.C (רשות הבריאות של האיחוד האירופי המשותף). חומרי גלם אלה מיוצרים אף הם בחדרים נקיים ותחת בקרת איכות מחמירה במיוחד.

אנו מייצרים מנות קטנות לצורכי וולידציה בעזרת צוות עובדים מקצועי המיומן בייצור אצוות מובנות על פי תהליכים המאושרים ע"י ISO CE FDA.
סיוע בכתיבת נהלים לתהליכי עבודה ומבדקי רגולציה והכל בהתאם למוצר.

Packaging audits בדיקת איכות לאריזות

קלין פק  מוסמכת לתקן ISO 9001 ופועלת בהתאם לסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר בתחומי נוהלי העבודה, הייצור ותקני האיכות. ההתמחות של החברה בייצור לשווקים בהם קיים פיקוח מחמיר, כדוגמת שוקי המזון והתרופות, מבטיחים פיקוח הדוק ובקרת איכות קפדנית לאורך כל שלבי הפיתוח והייצור, תוך שמירה על פס ייצור נקי. בנוסף, מתבצעת, לפי הצורך, בקרת איכות פרטנית-מדגמית נוספת על קווי הייצור.

מוצרי החברה מיוצרים ממגוון חומרי גלם כגון: PVC, PET, PETG, PS ,APET, ,ABS וכן חומרי גלם אנטי-סטאטיים, שעברו בדיקות איכות במעבדות מחקר בארץ ובעולם, ואושרו על ידי משרד הבריאות ומכון התקנים, ועל-ידי שורה של מוסדות תקינה בינלאומיים נוספים, כולל BRC ו ACCAP.

 הפיקוח המתמיד, לצד המיומנות והניסיון העשיר שנצברו בחברה, מבטיחים ייצור מדויק של מארזים איכותיים בעלי עיצוב מתקדם, השומרים על רמת פיזור פולימרי שווה בגוף המוצר ועל גימור חלק ואחיד.

רוצים לדעת עוד ?

תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי